Friss topikok

Kis elkésett összefoglaló 2009 Dombok Királya

2010.05.15. 12:43 | Grill | Szólj hozzá!

2009- Királyválasztó-Jászberény

Régen Dombok királyának hívták, ki megnyerte ezt a kétórás EC versenyt. Most dombok híján meg kellett elégedni a crosspályán való repkedéssel és pár gumiakadályon való átkeléssel. Az erdőben sűrű fák között volt a leghosszabb része a pályának, ami a crossos vendégeknek igencsak az idegeire mehetett. A tavalyi runner-up Hugyecz Erik már az első kör végén egy előzés közben a gumiátkelőn szabályos előreszaltót mutatott be, ami az erdei szakasz után az első előzésre alkalmas hely lett volna számára...most pedig a verseny végét jelentette. Innentől már nyugodtan motorozhattam, mert a többieknél majd 30mp-vel gyorsabb időket tudtam futni. A sár jobban megnehezítette az ellenfelek dolgát, így hatodszorra nyertem ezt a versenyt. Először 1991-ben még juniorként nyertem Erdőkertesen, majd ami emlékezetes volt számomra 2001-volt Piliscséven és remélem 2011ben is meg tudom ismételni ezt a sikert(csak mert jól néz ki a 3évtized:)